Jesteś koordynatorem szkolnego wolontariatu? dołącz do Forum!

Jesteś koordynatorką/koordynatorem szkolnego koła/klubu wolontariatu (w szkole podstawowej, średniej, szkole specjalnej)?

Szukasz nowych pomysłów na akcje z młodzieżą?

Chcesz poznać innych koordynatorów ze szkół w całym Subregionie Bielskim (powiaty: siemiatycki, bielski, hajnowski)?

Chcesz zdobyć nowe umiejętności przydatne każdemu koordynatorowi wolontariatu?

DOŁĄCZ DO FORUM SZKOLNYCH KOORDYNATORÓW WOLONTARIATU!

Nasze Forum to spotkania bezpośrednie (stacjonarne), jak i współpraca zdalna. Spotkania mają charakter edukacyjny i integracyjny. Razem planujemy akcje wolontarystyczne w Subregionie i pomagamy je zrealizować (najciekawsze pomysły wesprzemy finansowo). Można już także dołączyć do Forum SKW na Facebooku. Bo najważniejsze, aby być w kontakcie!

Skąd pomysł na Forum?

 Wolontariat to nasza pasja. Od 5 lat jako Stowarzyszenie „Centrum na Wschodzie” prowadzimy PełnoAktywne Centrum Wolontariatu. Wolontariuszami są u nas osoby  w każdym wieku, różnej profesji, w tym także osoby z niepełnosprawnościami, gdyż jesteśmy w Subregionie Bielskim prekursorem wolontariatu integracyjnego. Współpracujemy z Korpusem Solidarności i Szkolnym Korpusem Solidarności. Pomysł na stworzenie Forum jest efektem wielu naszych rozmów właśnie z koordynatorami i koordynatorkami  wolontariatu szkolnego. Wiemy jak cudowne rzeczy dzieją się w Waszych szkołach i w Waszych miastach, gminach – dzięki Wam i młodzieży, z którą pracujecie. Forum posłuży wymianie doświadczeń, wzajemnej inspiracji, integracji, a także podnoszeniu kompetencji przydatnych każdemu koordynatorowi wolontariatu.

Chcesz dołączyć do Forum?

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY – Wypełnij online krótki formularz, a my odezwiemy się do Ciebie możliwie jak najszybciej i powiadomimy Cię, co aktualnie robimy i jak możesz się włączyć!

Masz pytania?

Zadzwoń: tel. 600 881 672

lub napisz: stowarzyszenie@centrumnawschodzie.pl

Forum Szkolnych Koordynatorów Wolontariatu powstało dzięki projektowi „Podaj Dalej – Podlaska Sieć Samopomocowa”

Projekt jest finansowany przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu  Fundusz Inicjatywy Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *